Кияни звернулися понад 3 тисячі разів на гарячу лінію проти насильства

Кияни звернулися понад 3 тисячі разів на гарячу лінію проти насильства

Протягом січня цього року в Києві зафіксовано понад три тисячі триста звернень щодо домашнього насильства.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

– Згідно зведеної інформації від поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру по роботі з жінками, за минулий місяць зафіксовано 3336 звернень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло у Дарницькому районі (305), найменше – в Печерському (18), – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що протягом цього періоду, Київський міський центр по роботі з жінками отримав 315 звернень щодо домашнього насильства. З них від жінок надійшло 300, а від чоловіків – 15. Також у Києві зафіксовано 36 випадків домашнього насильства над дітьми. Шістьох кривдників направлено для проходження корекційних програм.

У січні поліція зафіксувала 1689 звернень щодо домашнього насильства, з яких підтвердилися 1171. Правоохоронці винесли 351 терміновий заборонний припис, який забороняє кривднику наближатися до постраждалої особи чи перебувати в одному місці терміном до 10 діб. Також складено 479 протоколів стосовно кривдників.

Гаряча лінія з протидії домашнього насильства працює цілодобово за телефонами: 15-00 та 272-15-00.

Нагадаємо, що за перший тиждень роботи гарячої лінії на неї звернулося 136 киян. Два дзвінки надійшли осіб, які думали вчинити самогубство.