Незаконної реклами стане менше

Незаконної реклами стане менше

«Київреклама» продовжує свою боротьбу підприєцями, які ліплять свою рекламу без жодних дозволів, і де їм заманеться. Так минулого тижня бригади комунального підприємства  очищали від незаконних рекламних конструкцій майже всі райони столиці.  Було прибрано 24 носія, з яких 15 – щити площею до 72 кв. м, а решта – об’ємно-просторові тумби та лайтпостери.

Як зазначила директор «Київреклами» Наталія Гончарова, останнім часом власники конструкцій перестали, масово повторно встановлювати рекламу після демонтажу. 

- Раніше повторна поява демонтованих носіїв була тенденцією, але ми її зламали. Підприємці зрозуміли, що столична влада більше не закриватиме очі на порушення. Київський міський голова Віталій Кличко поставив чітку задачу –очистити Київ від незаконних носіїв. Ми її виконуємо та ведемо з бізнесом конструктивний діалог, – наголосила вона.

За даними Наталії Гончарової, в результаті цього діалогу приведено у відповідність дозвільну документацію до фактичної площі 89 рекламних конструкцій, що забезпечить щорічно додаткових надходжень до міського бюджету на суму 1,4 млн. грн. Також за вказаний період шляхом легалізації виведено з тіні 111 носіїв, а це додатково 1,7 млн. грн. до столичної скарбниці на рік. Сумарне збільшення надходжень – 3,1 млн. грн.