У Києві прибрали скандальну рекламу

У Києві прибрали скандальну рекламу

У ніч на четвер, 30 січня, співробітники КП «Київреклама», у супроводі співробітників Муніципальної охорони, прибрали 9 незаконно розміщених рекламних сюжетів, що містили проросійську пропаганду.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

– Оператори зовнішньої реклами не надавали згоду на розміщення подібних сюжетів, тобто провокативні білборди розмістили піратським способом. Правоохоронні органи вже з’ясовують, хто і з якою метою виготовив та розклеїв проросійську рекламу, – наголосив Валентин Мондриївський.

На провокативні білборди, які з’явилися 29 січня у різних районах Києва, звернули увагу користувачі соцмереж. На рекламних щитах було написано «Россия наш главный стратегический партнер» за підписом Олега Катющенка.

Згодом користувачі соцмереж з'ясували, що Олег Катющенко – бізнесмен і засновник будівельної компанії Holly Industrial. Його дружина Інна Катющенко – президент компанії Edipresse Media, що видає жіночі журнали, зокрема «Viva! Україна».

Користувачі соцмереж висунили припущення, що провокативні білборди могли розмістити конкуренти Олега Крищенко, щоб дискредитувати підприємця.   

Хай там що, але його дружина Інна Катющенко заявила, що ні вона, ні її чоловік не уявляють, «хто може бути замовником цього злочину».  

 – Вдячна поліції, активістам та комунальним службам Києва, які протягом 40 хвилин зняли борди, написала вона у Facebook.