Монстра на Подолі "вкоротять"

Монстра на Подолі "вкоротять"

Власника висотки в історичному центрі Києва, на Подолі, зобов'яжуть знести кілька "зайвих" поверхів. Комісія Київради з питань землекористування та архітектури погодила проект рішення, який зобов'язує забудовника ТОВ «Пателі Лізинг» демонтувати незаконні поверхи будинку на Нижньому Валу, 27-29.

Про це говорить член комісії, депутат від фракції «УДАР-Солідарність» Владислав Михайленко. За його словами, якщо Київрада підтримає цей проект, то забудовник повинен протягом місяця знести поверхи, не передбачені проектом.

- Ця будівля не вписується в історичний вигляд Києва, перевищує максимально допустиму висотність - 27 метрів. Замість запроектованих шести поверхів будинок зараз має чотирнадцять, що для історичного Подолу взагалі заборонено законом і рішеннями Київради. Ми сподіваємося, що забудовник добровільно піде на приведення своєї будови містобудівним умовам, - сказав Михайленко.

Крім того комісія підтримала проект про вилучення з користування Генпрокуратурою ділянки у Виноградному провулку, 4 на Печерську, де замість дитячого майданчика збиралися побудувати багатоповерхівку.

Також комісія підтримала проекти створення скверів на Подолі - на вул. Межигірській, 5, Волоській, 9, Кирилівської, 122/1, 124, 126/2, Костянтинівській, 37, а також на проспекті Георгія Гонгадзе, 2,4,6,10 у Подільському районі та вул. Здолбунівській, 11-в у Дарницькому районі Києва.