До вольєру через карантин: у Київському притулку для тварин відкрили нове відділення

До вольєру через карантин: у Київському притулку для тварин відкрили нове відділення

У Притулку для тварин, що у Бородянці, почало працювати карантинне відділення. Відділення побудовано за сучасними ветеринарно-санітарними нормами, має окремий вхід та дезінфікуючий бар’єр. Про це повідомили в Департаменті міського благоустрою.

-Облаштування карантинного відділення зумовлене необхідністю обмежити тварин, що мешкають у притулку, від небезпечних хвороб. Багато безпритульних тварин вже є носіями небезпечних хвороб. А потрапляючи до притулку,  стають джерелом цих хвороб для інших тварин. Аби унеможливити інфікування здорових тварин притулку, ми відкрили карантин для перетримки тварин від 7 до 14 днів. На час перетримки усі нові тварини ізольовані від інших, - зауважив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Дане відділення площею 24 кв.м. розраховане на утримання чотирьох тварин, але за словами Олексія Кулеби, є плани щодо його розширення.

Етапи адаптації нової тварини у притулку:

  • обов’язкове ветеринарне і лабораторне обстеження, вакцинація;
  • переміщення тварини на перетримку до карантину під постійне спостереження ветеринарів і кінологів;
  • через 7-14 днів - повторне ветеринарне обстеження;
  • робота кінолога щодо визначення типу нервової системи та характеру тварини;
  • за результатами кінологічного обстеження підселення у вольєри з іншими тваринами з подібними характеристиками для уникнення конфлікту.

Окрім того, на базі Ветеринарної служби Деснянського району організовано карантинне відділення, облаштоване сучасними боксами, для одночасного утримання 12 котів або цуценят.