Столична область реанімує проект Великої окружної дороги навколо Києва

Столична область реанімує проект Великої окружної дороги навколо Києва

Проект Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва може бути розморожений. У Київській облдержадміністрації днями провели нараду і обговорили, як активізувати реалізацію проекту. Для цього треба якнайшвидше внести зміни до нормативно-правових документів. Про це повідомляє пресслужба КОДА.

-ВКАД – це пріоритет у розвитку інфраструктури не міського і навіть не регіонального, а національного рівня. Прийняття на державному рівні рішень щодо передачі та вилучення земельних ділянок у державну власність під будівництво ВКАД прискорить всі пов’язані з цим проєктом процеси. Ми будемо лобіювати вирішення цього питання, адже мова йде про глобальний прогрес інфраструктури регіону, про нові робочі місця та залучення інвестицій, – відзначив очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов. 

-Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва. Це особливо актуально для районних центрів, через які проходитиме траса. Реалізація цього амбітного проєкту забезпечить створення до 30 тисяч робочих місць на період будівництва ВКАД та розвиток придорожньої інфраструктури, – наголосив заступник голови КОДА Андрій Лісовик.

Будівництво ВКАД позитивно вплине на збереження вулично-дорожньої мережі Києва,  що не розрахована на значні вагові навантаження й потребує значних фінансових витрат на її відновлення.

-Маємо всі підстави вважати, що ВКАД, робота над якою розпочалася в далекому 2005 році, зрушить з місця. Про проблеми та хід робіт будемо інформувати, – додав Олексій Чернишов.