Київавтодор отримав 9 нових машин для обробки доріг розчинами

Київавтодор отримав 9 нових машин для обробки доріг розчинами

КК «Київавтодор» отримала нову техніку для обробки доріг. Її можна використовувати в усі сезони.

9 нових автомобілів Ford із обладнанням МКД-11 прибули на підприємства комунальної корпорації. Техніка – універсальна. Узимку вона обробляє вулиці рідкими хлоридами. Улітку – миє дороги шампунями. Вже найближчим часом машини працюватимуть на вулично-дорожній мережі столиці. Про це повідомляє пресслужба корпорації.

І вже найближчим часом машини працюватимуть на вулично-дорожній мережі столиці.

-Узимку ці машини надзвичайно ефективні: вони рівномірно обробляють дорожнє покриття, зменшуючи використання солі. Навіть за таких температурних «каруселей», коли опади ідуть за плюсової температури, а вночі мороз, на вулицях, які обробили рідкими хлоридами, тривалий час не утворюється ожеледиця, – зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв. - У «Київавтодорі» вже використовують 3 таких машини. Вони працюють у Шевченківському, Печерському і Голосіївському районах. Після поповнення парку техніки, обробка вулиць рідкими хлоридами відбуватиметься в усіх районах міста.

Установки для приготування розчинів закупили для всіх ШЕУ районів, ШЕУ «Магістраль» і КП «Київавтошляхміст». У них змішується вода з технічною сіллю. Пропорції залежать від температури повітря: чим нижче температура, тим вища щільність розчину.

Варто зазначити, що технологія обробки доріг рідкими хлоридами широко використовується в Австрії, Німеччині.