У центрі міста вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

У центрі міста вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

22 січня о 13.00 Національний музей Революції Гідності запрошує вшанувати пам’ять перших загиблих учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького та Олександра Бадери, які загинули у січні 6 років тому.

Хода пам’яті відбуватиметься вшосте. Цю акцію започаткувала Третя сотня, до якої належав Сергій Нігоян – перша жертва під час подій Майдану. Блокпост 3-ї барикади, на якому чергував Сергій Нігоян, було розміщено саме біля Лядських воріт.

Уже традиційно рух відбудеться за таким маршрутом:

Лядські ворота - вулиця Хрещатик у бік Європейської площі - вулиця Михайла Грушевського до стадіону “Динамо” імені Валерія Лобановського й Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. 

У межах ходи відбудуться панахида за першими полеглими біля пам’ятного знака на честь Героїв Небесної Сотні на вулиці Михайла Грушевського, запалення лампадок і покладання квітів до меморіальних дощок майданівців Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, а також Романа Сеника та Олександра Бадери біля стадіону “Динамо”. Потім колона рушить до Екуменічного храму архістратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ (алея Героїв Небесної Сотні, 6). Там пройде богослужіння за загиблими.