У двох житлових комплексах під Києвом виявили 17 «нелегалів»

У двох житлових комплексах під Києвом виявили 17 «нелегалів»

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових Головного управління Держпраці у Київській області провели інспекційні відвідування суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території ЖК «Піонерський квартал» та ЖК «Софія».  

Про це повідомили у пресслужбі Держпраці у Київській області.

– Підстава для перевірки: рішення керівника органу контролю за зверненнями громадян щодо наявності у суб’єктів господарювання неоформлених трудових відносин. Під час інспекційного відвідування в ЖК «Піонерський квартал» в ПП «Гран» виявлено 2 неоформлених працівників, у ФОП Павленко Т. С. – 1 неоформленого працівника, загалом – 3 неоформлених працівників, а також у ЖК «Софія» у ФОП Труби О. М. виявлено 3 неоформлених працівників, у ФОП Лінькової В. П. – 8 неоформлених працівників, у ФОП Прокопенко Т. О. – 3 неоформлених працівників. Загалом 14 випадків неоформлення трудових відносин, – зазначають у пресслужбі.

Представниками Головного управління Держпраці у Київській області складено акти, вручено приписи. Частину порушень суб’єкти господарювання усунули у ході інспекційного відвідування.

Окрім цього, Головним управлінням Держпраці у Київській області прийнято рішення про накладення штрафних санкцій на суб’єкти господарювання ЖК «Піонерський квартал»: на ПП «Гран» у розмірі 250 380 грн, на ФОП Павленко Т. С. у розмірі 125 190 грн (загалом 375 570 грн) та суб’єкти господарювання ЖК «Софія»: ФОП Трубу О. М. у розмірі 375 570 грн, на ФОП Лінькову В. П. у розмірі 1 001 520 грн, на ФОП Прокопенко Т. О. у розмірі 375 570 грн (загалом 1 мільйон 752 тисячі 660 гривень) за порушення законодавства про працю в частині неоформлення трудових відносин.