Київ отримає Екологічну стратегію на десять років

Київ отримає Екологічну стратегію на десять років

Наступного року у Києві розроблять Екологічну стратегію 2020-2030. Документ мають винести на розгляд Київської міської ради у вересні 2020 року.

Про це сьогодні під час засідання робочої групи по Екологічній стратегії Києва розповів депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

-Екостратегія складатиметься з п'яти напрямків: «повітря», «вода», «відходи», «зелені зони та біорізноманіття», «освіта і наука». По кожному буде створена відокремлена робоча група, яку очолюватиме куратор, - уточнив Яловий

Він також наголосив, що розробка документу не фінансуватиметься з бюджету і є виключно громадською ініціативою. Саме тому думка киян при створенні стратегії має велике значення.

-Сподіваюся, стратегія узгоджуватиметься з Генеральним планом Києва і на загальною стратегією розвитку міста, - додав депутат.

Варто зазначити, що у заході взяли участь понад 100 експертів та науковців у галузі екології, громадських активістів, членів екологічних організацій і киян.
Учасники засідання пропонували також пришвидшити створення стратегії, адаптувати документ до змін клімату тощо.