У Київводоканалі не знають, коли ліквідують наслідки великої аварії на Оболоні

У Київводоканалі не знають, коли ліквідують наслідки великої аварії на Оболоні

Як повідомляє «Київводоканал», сьогодні стався великий витік води за адресою: вул. Героїв Дніпра 9-13. Пошкоджено магістраль Д-400, внаслідок чого було затоплено підземний перехід і прилеглі тротуари. Витік вже локалізовано. Тривають ремонтні роботи. Наразі, час завершення робіт спеціалісти повідомити не можуть, але роблять все можливе, щоб усунути наслідки аварії якомога швидше.

Крім того, пресслужба нагадує, що про несправності і пошкодження мереж холодного водопостачання та водовідведення, а також про провали у асфальті біля люків водоканалу, потрібно повідомляти за тел. 15-81 або (044) 200-73-01.

-Учора наші фахівці їхали  усунути провал, що утворився через підмив ґрунту біля одного з наших люків на дворовій території, і на власних колесах виявили, що провал значно більший, ніж нам повідомляли про це споживачі, - розповідає пресслужба підприємства. - Машина і люди не постраждали. Провал оперативно усунуто - засипано щебнем, забетоновано. Машини можуть рухатись безпечно і без перешкод. Найближчим часом місце пригоди буде засфальтовано.