Громадськість Києва запрошують обговорити співпрацю з владою

Громадськість Києва запрошують обговорити співпрацю з владою

Київська міська державна адміністрація запрошує представників організацій громадянського суспільства, що працюють задля блага громади та розвитку міста, взяти участь у Київському Форумі організацій громадянського суспільства, який відбудеться 15 грудня 2019 року в м. Києві.

У ході Форуму відбудеться обговорення можливостей співпраці громадських ініціатив та відповідних підрозділів (департаментів) КМДА, активності для розвитку спроможностей громадських ініціатив.

Цього року, за ініціативи Департаменту суспільних комунікацій, вперше були проведені районні Форуми організацій громадянського суспільства, які передували міському заходу та мали на меті залучити до змістовної співпраці активну громадськість в районах та мікрорайонах столиці.

IIІ Київський Форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» стане продовженням спільної системної роботи органів міської та районної влади у налагодженні партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства, які реалізують свою діяльність на території міста Києва.

Щоб стати учасником Форуму, потрібно зареєструватися

Реєстрація триває до 13 грудня включно. Підтвердження реєстрації ви отримаєте на електронну скриньку, вказану з цій формі, щонайпізніше 14 грудня. Будь ласка, не плануйте свою участь, доки не отримаєте такого підтвердження! Організаційний комітет Форуму залишає за собою право відібрати учасників з огляду на логістичні обмеження та технічні умови проведення події.