У «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» виявили порушень на 377,57 тис. грн

У «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» виявили порушень на 377,57 тис. грн

Держаудитори перевірили фінансово-господарську діяльність КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» за період з 15 лютого 2018 року по 31 жовтня 2019 року.

За результатами контрольного заходу, встановлено фінансових порушень на загальну суму 377,57 тис. грн, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів. Про це повідомили у пресслужбі Північного офісу Держаудитслужби.

На порушення вимог законодавства, Замовником прийнято до обліку і проведено оплату за актами приймання виконаних будівельних робіт, до яких включено завищені обсяги виконаних робіт з реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги з вулицею Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва, а також завищено вартість матеріальних ресурсів, на загальну суму 377,57 тис. грн, – повідомили у пресслужбі.

На момент завершення ревізії зазначені порушення усунуті в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше Держаудитслужба встановила, що за результатами проведеної процедури закупівлі комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» уклало договір на суму 109,5 млн грн, умови якого відрізняються від змісту тендерної пропозиції та який у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» є нікчемним.