Німецька компанія подарує маленьким киянам особливі інвалідні візочки

Німецька компанія подарує маленьким киянам особливі інвалідні візочки

10 грудня в приміщенні КМДА відбудеться благодійна акція Фонду Ottobock Global Foundation з надання (дарування) інвалідних колясок для членів ГО «Творче об'єднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО».

Це буде офіційна передача інвалідних колясок, виготовлених за індивідуальними замірами світовим лідером у виробництві ортезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації фірмою Ottobock, дітям та молоді з інвалідністю.

Громадська організація «Творче обєднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО» вже понад 20 років опікується проблемами дітей та молоді з інвалідністю. Багато членів організації користуються інвалідними колясками і від того, наскільки зручною та мобільною є коляска, залежить якість їх життя. 

Спільно з Німецьким Фондом Ottobock Global Foundation організацією реалізовано благодійний проект «Кожна дитина – особистість». Результатом проєкту є інвалідні коляски, виготовлені за індивідуальними замірами фірмою Ottobock для 12 членів організації. Спеціалісти фірми Ottobock провели індивідуальні заміри та налаштування колясок для кожного користувача. 

Така допомога фірмою Ottobock в Україні надається вперше.