Облили бензином та погрожували вбити: на київських рибоохоронців напали браконьєри

Облили бензином та погрожували вбити: на київських рибоохоронців напали браконьєри

На державних інспекторів Київського рибоохоронного патруля напали на Київському водосховищі, неподалік села Косачівка Козелецького району Чернігівської області. Браконьєри облили бензином рибоохоронців та їхній човен, погрожували всіх втопити та вбити.  

Про це повідомляє Держрибагентство на своїй сторінці у Facebook.

А почалося з того, що рейдова група Київського рибоохоронного патруля затримала промисловиків за порушення правил рибальства. Зокрема, у них виявили заборонені сітки (вічко 55 та 70 мм).

Порушники добули понад 151 кг риби: 121 ляща, 58 пліток, 34  плоскирки, 26 щук, 8 окунів, 5 синців, 4 білизни, 2 судака, 1 лина та 1 карася. Сума збитків рибному господарству склала 38 233 грн, – йдеться у повідомленні.

З метою належної фіксації порушень інспектори запропонували порушникам прослідувати до села Сорокошичі.

Прямуючи до бази рибоохоронного патруля, поблизу острова Домантов, на допомогу браконьєрам на човні прибула група підтримки. Групою цих невідомих осіб керувала жінка (на ім’я Олена), яка в грубій формі намагалася вплинути на рейдову групу шляхом висловлення словесних погроз здоров’ю та життю державних інспекторів, – розповіли у Держрибагентстві.

Після цього рибпатрульних облили бензином та примусово транспортували їх човен до села Страхолісся Іванківського району Київської області. При прибутті до берега на браконьєрів вже чекали поліцейські.

Їм загрожує до 3 років позбавлення волі.