Дістали: на Шулявці чоловік збирався вистрибнути з вікна

Дістали: на Шулявці чоловік збирався вистрибнути з вікна

Поліцейські Солом’янського району столиці попередили спробу самогубства. 31-річний чоловік сидів на підвіконні та погрожував вистрибнути з дев’ятого поверху. Правоохоронцям вдалося заспокоїти киянина та уникнути трагічних наслідків.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

До Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя про сімейний конфлікт у квартирі на вулиці Машинобудівній. На виклик виїхала мобільна група з реагування на випадки домашнього насильства, розповіли правоохоронці.

Працівники поліції зайшли до помешкання та поспілкувались із господарями-пенсіонерами, котрі проживали тут разом із донькою та її співмешканцем. Як виявилося, між ними та молодиком постійно виникають непорозуміння на побутовому підґрунті, однак підтверджених фактів насильства в цій родині немає.

Правоохоронці намагалися поговорити також і з цивільним чоловіком доньки, який власне й викликав поліцію, однак двері в кімнату він не відчиняв.

Коли дільничний офіцер поліції Євген Демидов все ж потрапив до приміщення, то побачив, як молодий чоловік сидить на підвіконні відчиненого вікна.

Він був дуже схвильований, нікого до себе не підпускав та висловлював наміри вистрибнути з дев’ятого поверху. Ми з колегою зрозуміли, що необхідно швидко діяти, тож заспокоїли чоловіка і заволоділи його увагою, аби відвернути непоправні наслідки, розповів дільничий.

Зрештою правоохоронцям вдалося вмовити чоловіка злізти з підвіконня.