Велика реконструкція Грінченка: як виглядатиме навчальний корпус університету

Велика реконструкція Грінченка: як виглядатиме навчальний корпус університету

У Києві розпочалася велика реконструкція корпусу Київський Університет Імені Бориса Грінченка, який розташований на проспекті Павла Тичини, 17.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

У ньому навчаються понад 8 тисяч студентів за 20 спеціальностями та різноманітними освітніми програмами. Цей корпус університету розташований на Березняках.

Під час реконструкції планується перетворити триповерхову будівлю на чотириповерхову.

– Будівля стане більш зручною для студентів та викладачів, у цьому корпусі зможуть навчатися до 1500 студентів щодня та працювати 154 співробітники. Будуть створені можливості для доступу і навчання маломобільних відвідувачів, облаштований ліфт, пандуси, – розповідає заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

У корпусі будуть облаштовані три лекторії на 100 – 120 місць кожен та актова зала на 350 місць. До того ж, реконструйована будівля відповідатиме новітнім вимогам енергоефективності.

У навчальних аудиторіях, кабінетах комп’ютерних технологій, тренінгових аудиторіях, актовій залі будуть встановлені інтерактивні екрани та проектори. Швидкісний інтернет буде доступний на території всієї навчальної частини. Також облаштують відеоспостереження.

Гаражі поруч будуть демонтовані, а замість них облаштована відкрита автопарковка на 52 місця та велопарковка на 16 місць для викладачів та студентів.

За умови виділення повного фінансування закінчиться через 15 місяців.

Нагадаємо, новорічна ілюмінація у центрі Києва: які вулиці засяють.