Італійські розробки для київської "комуналки"

Італійські розробки для київської "комуналки"

Італійські розробники запропонували київській владі унікальну розробку програмного забезпечення контролю за будинковими тепломережами, яке дозволить значно економити теплоенергію. Про це стало відомо під час зустрічі заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва з представниками італійської фірми-розробника.

- Запропоноване програмне забезпечення дозволяє оптимізувати витрати теплоносія залежно від температури повітря та погодних умов. Науковці переконують, що їхня розробка підходить для будь-яких систем – нових і старих, для житлових і для адміністративних будівель. Тож ми вирішили скористатися пропозицією і провести безкоштовне випробування програми на будь-якому запропонованому нами об’єкті, – розповів Петро Пантелеєв.

Як сказав заступник голови КМДА, наразі КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» займається пошуком підходящої будівлі для проведення тестування програми. Під час тестування програмного забезпечення наші інженери будуть працювати з італійськими колегами, які проведуть консультації, розкриють технічні аспекти роботи програми для наших інженерів.

- Як кажуть розробники, їхнє програмне забезпечення дозволяє в єдиному центрі координувати роботу всіх теплових пунктів, система забезпечує моніторинг таких обʼєктів, автоматизований контроль температури і таке інше. Ми обовʼязково вивчимо всі плюси і мінуси пропозиції італійських науковців, подивимось на результати тестування і вже тоді будемо приймати рішення щодо доцільності застосування зарубіжної розробки у нас, – повідомив Петро Пантелеєв.