У Київпастрансі пояснили, чому не вийшли на маршрут міські електрички

У Київпастрансі пояснили, чому не вийшли на маршрут міські електрички

Кілька днів у Києві виникають проблеми із рухом міської електрички. Сьогодні вранці кияни навіть заблокували рух одного із поїздів. Свою позицію щодо руху популярного міського електротранспорту пояснили у КП «Київпастранс».

-Сьогодні, 12 вересня, вранці пасажирами був заблокований рух поїздів міської електрички на станції «Троєщина-2». КП «Київпастранс» приносить вибачення за тимчасові існуючі негаразди з електропоїздами та наголошує, що відповідно до умов договору між підприємством та ПАТ «Укрзалізниця» поїзди, які перебували на різних видах ремонтів у моторвагонному депо Фастів-1 (роботи по технічному обслуговуванню і ремонту може виконувати лише дане депо), вже мали вийти на лінію. Наразі наші фахівці з’ясовують обставини, через які ПАТ «Укрзалізниця» не випустила електропоїзди міської електрички, та роблять все від нас залежне, щоб відновити курсування поїздів міської електрички в повному обсязі, - зазначили у Київпастрансі.

Також вони нагадали, що графік руху складає КП «Київпастранс», а регулює ПАТ «Укрзалізниця», безпосередньо, коригуваня графіка руху відбувається саме диспетчером ПАТ.

Тобто, пріоритет у русі за графіками надається швидкісним поїздам, поїздам далекого сполучення та товарним поїздам.