Велосипедний переїзд облаштували кольоровою бруківкою у центрі столиці

Велосипедний переїзд облаштували кольоровою бруківкою у центрі столиці

На перехресті вулиць Пушкінської та Прорізної почали облаштовувати велосипедний переїзд з кольорової бруківки. Про це повідомляє спільнота Київ - Велосипедне Місто.

-Зараз на перехресті вулиць Пушкінської та Прорізної почали викладати з декоративної бруківки ФЕМ велосипедний переїзд. Це буде перший велопереїзд в Києві виконаний з постійного матеріалу - бруківки, відповідних до горизонтальної розмітки 1.15 кольорів, що не потребує в подальшому щорічних капіталовкладень з поновлення розмітки, - зазначають у спільноті.

Дане архітектурне рішення є спільним напрацьованим Комунальна корпорація "Київавтодор" та Сектор розвитку веломережіКиїв - Велосипедне Місто стандартом велоінфраструктури Києва https://is.gd/p2ebcD затвердженим у Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

В ході капітального ремонту вулиці Пушкінської, згідно проєкту, буде облаштована велосипедна смуга шириною 1,85 метри та довжиною у 1 кілометр.

Також на тротуарі буде побудована велосипедна доріжка шириною 1,5 метри. Також, на трьох регульованих перехрестях (вул. Пушкінська - б-р. Тараса Шевченка, вул. Пушкінська - вул. Богдана Хмельницького, вул. Пушкінська - вул. Прорізна) будуть встановлені світлофорні об'єкти, що регулюють велосипедний рух.