На Київщині спіймали двох злісних любителів раків

На Київщині спіймали двох злісних любителів раків

У перший день навчального року Київський рибоохоронний патруль, спільно з працівниками Нацполіції, викрив грубе порушення правил рибальства. Двоє громадян ловили раків за допомогою забороненої законом сітки невода.

– При перевірці виявлено 69 раків, загальною вагою понад 3 кг. Нанесені збитки складають 1 759 гривень,повідомили у Київському рибоохоронному патрулі.

Інцидент стався на озері Центральне, що у місті Березань. На браконьєрів склали відповідні адміністративні протоколи. Їм загрожує штраф від 340 до 680 гривень.

– Згідно пункту 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства лов раків дозволяється раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком, не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою. Добова норма вилову – 30 штук. Прошу дотримуватися законодавства та не порушувати встановлені правила», нагадав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Інспектори повідомляють: якщо ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.