В ангарі київського заводу «Арсенал» відкриють «Креативний Штат»

В ангарі київського заводу «Арсенал» відкриють «Креативний Штат»

У гігантському ангарі - прямо через дорогу від метро Арсенальна збираються відкрити третю локацію Creative States - Креативний Штат Арсенал. Про це повідомив засновник Creative States Ілля Кенігштейн.

Перші дві локації розташовані в київських бізнес-центрах - Senator і Gulliver, і нараховують в сумі 4 000 квадратних метрів, призначених для 700 резидентів. Першу локацію Creative State of Senator відкрили в березні цього року. Другу локацію Creative State of Gulliver - в кінці червня. Обидві побудовані за 60 днів. У них знаходяться офіси, стартапи, фрілансери, агентства, є лаунж, переговорні зони тощо. Додатково до офісного простору, резиденти Creative States отримують різні інфраструктурні та офісні рішення - від WiFi до рекрутингу, від обідів шеф-кухаря до дитячих кінотеатрів по вихідним.

- Загальний розмір ангара в більш ніж 2 500 кв. м і висотою стель понад 10 м дозволить нам побудувати там 3 поверхи, збільшивши простір в два рази, - написав Ілля Кенінгштейн, - Цей ангар належить заводу Арсенал і десятки років стояв порожній, будучи складом для застарілих верстатів та різного мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери, компанія A-Development підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас в якості партнерів по створенню нової локації Creative States.

За його словами, на місці ангару вирішили створити абсолютний креативний і технологічний шедевр, який стане точкою тяжіння технологічної і креативної спільнот Києва. Штат буде розрахований на 650-700 резидентів.

Це буде триповерховий проект з великим лаунжем на першому поверсі, посеред якого хочуть посадити живе дерево - як символ життя і розвитку. Також на першому поверсі буде розташований центральний фронтдеск, безліч переговорних кімнат, скайп-румів, санвузлів, велика барна стійка і трансформований івент-хол. Весь інший простір буде зайнято офісними відсіками. Між першим і другим поверхами - як би в повітрі - буде розміщена палуба з великою зоною нефіксованих робочих місць.

На другому поверсі в планах -  велика кухня, душові та спальня. Частина офісів другого поверху будуть з частково-скляними стелями і терасами.

На третьому поверсі хочеуть побудувати обмежена кількість бізнес-сьютів - офісів для топ-менеджерів і керівників компаній. Business-suites - це новий формат який будуть впроваджувати в локації, поряд з вже існуючим office-suites - офісами для великих команд з моментальною адаптацією планування і перестановкою стін під замовника.

Навпроти ангару обіцяють висадити сквер і організувати громадську зону, доступну всім. З заднього боку ангару буде організована парковка. Вся зона навколо  майбутнього простору в даний момент перебудовується і активно ведуться роботи з благоустрою. Поруч, буквально в 20 метрах, скоро відкриється чудовий Міський Ринок Їжі, який об'єднає 26 ресторанних проектів.

Завдання проєкту - зробити так, щоб Creative State of Arsenal уособлював спокій, витонченість і гармонію - без перевантаженості деталями і насиченими тонами. Буде багато світла, сонця і свободи, обіцяє Ілля Кенінгштейн.