Кияни приберуть Дніпро від пластику на каяках

Кияни приберуть Дніпро від пластику на каяках

Киян запрошують прибрати Дніпро від пластику на каяках. Таким чином активісти відзначать 3 липня International Plastic Bag-Free Day – Міжнародний день без пластику в Україні.

Не маєш навичок катання на каяках? Інструктори каяк-центру з радістю та професійно навчать цьому цікавому спортивному виду спорту. З 10:00 до 12:00 зовсім безкоштовно запрошуємо насолодитися мальовничим краєвидами Дніпра та його островами з користю для природи, – зазначають організатори.

Серед учасників буде проведено конкурс за кількістю зібраного сміття та власної ефективності. Екіпаж, який збере найбільшу кількість, отримає авторські дизайнерські та екологічні сумки від бренду Re: ban.

З собою радять взяти крем від засмаги, водичку, панамку та за бажанням змінний одяг з довгим рукавом. Перевдягатися буде де.

Кількість учасників обмежена кількістю каяків. Реєстрація у формі https://forms.gle/sfVCxwT1GWrczqRb7.

Участь безкоштовна.

Організатори ГО «Міжнародна екологічна безпека». ГО «Друге життя», Каяк каное центр. Партнери: Центр Публічної Комунікації та Інформації, Резиденція думок, Бренд Re:ban, AquaMelan – Вода від спраги та стресу, Екологія підприємства, 44.ua – Сайт міста Києва, «СпортГид Киев», Ukrainian Volunteer Service, FLASH, курси англійської у Києві.