За п'ять місяців аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 18,8 млн грн

За п'ять місяців аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 18,8 млн грн

За січень – травень 2019 року аудитори Північного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат на суму 18,8 млн грн

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби впродовж січня – травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 18,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Північного офісу Держаудитслужби.

– За цей звітний період відшкодовано 16,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, що допустили підконтрольні об’єкти. За результатами заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 21 управлінське рішення та виконали 66 пропозицій. Матеріали 43 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 13 досудових розслідувань, – зазначають у прес-службі.

У 6 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, за недотримання законодавства 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 31 – до дисциплінарної і матеріальної, 3-х посадових осіб звільнено із посад.