На Святошині спіймали злодіїв, які тягли до лісу 20 метрів високовольтного кабелю

На Святошині спіймали злодіїв, які тягли до лісу 20 метрів високовольтного кабелю

Патрульні поліцейські, спільно з небайдужими киянами, затримали у Святошинському районі мисливців за кольоровим металом.

Так званих «металістів» помітила опівночі мешканка вулиці Клавдіївська. Чоловіки тягли через її двір високовольтний кабель. Як розповіли у Патрульній поліції Києва, жінці це здалося підозрілим, тому вона зателефонувала до служби 102.

Інспектори обстежили прилеглу територію, але підозрілих осіб чи пошкоджених ліній електропередачі не виявили. Натомість поліцейські помітили ледь помітні сліди, схожі на ті, які може залишити кабель. Йдучи слідами, патрульні паралельно опитували громадян, чи не бачили вони підозрілих осіб з кабелем, – розповіли правоохоронці.

Невдовзі інспектори з допомогою місцевого жителя знайшли та затримали на вулиці Олевській крадіїв, які тягли майже 20 метрів кабелю до лісу.

Це яскравий приклад тісної співпраці поліції і громади. Патрульні вже давно активно розвивають такий вид взаємодії з населенням, який називається Community Policing, адже поліція та місцева громада мають разом нести відповідальність за безпеку в місті, – зазначили правоохоронці.

До речі, затримані так і не змогли пояснити звідки у них кабель. Наразі слідчі з’ясовують, де ж чоловіки роздобули високовольтний дріт.