Основна сесія ЗНО завершилась: останній тест з хімії складали 88,6% зареєстрованих

Основна сесія ЗНО завершилась: останній тест з хімії складали 88,6% зареєстрованих

Тестуванням з хімії, яке відбулося 13 червня, завершилася основна сесія ЗНО. У випробуванні взяли участь 13,708 тис. осіб. Це становить 88,6% від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів. Із них чотири учасники не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, а двоє – через запізнення.

Про це повідомляє офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

– За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з хімії взяли 13 708 осіб, що становить 88,6% від загальної кількості зареєстрованих, – йдеться у повідомленні.

За даними Центру, ЗНО з географії відбувалось у 68 пунктах тестування, його проведення забезпечували 3,724 тис. осіб. Дотримання процедури контролювали 21 громадський спостерігач та 14 представників засобів масової інформації.

Тест налічував 52 завдання, які треба було виконати за 150 хвилин. За їх правильне виконання максимально можна отримати 80 балів.

Учасники, які через поважні причини не змогли взяти участь в основній сесії тестування з хімії, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Для цього упродовж 5 робочих днів до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, необхідно подати документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії можна прочитати на сайті УЦОЯО. Там само можна ознайомитися з правильними відповідями до тесту з хімії.

Нагадаємо, ЗНО з географії, яке відбулося 11 червня, складали 93,5% зареєстрованих учасників.