ЗНО з географії складали 93,5% зареєстрованих учасників

ЗНО з географії складали 93,5% зареєстрованих учасників

У ЗНО-тестуванні з географії, яке відбулося 11 червня, взяли участь 75,099 тис. осіб. Це становить 93,5% від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів. Із них 7 учасників не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 8 – через запізнення.

Про це повідомляє офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

– За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з географії взяли 75 099 осіб, що становить 93,5 % від загальної кількості зареєстрованих, – йдеться у повідомленні.

За даними Центру, ЗНО з географії відбувалось у 342 пунктах тестування, його проведення забезпечували 13,45 тис. осіб. Дотримання процедури контролювали 42 громадські спостерігачі та 6 представників засобів масової інформації.

Тест налічував 56 завдань, які треба було виконати за 150 хвилин. За їх правильне виконання максимально можна отримати 94 бали.

Учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування з географії через поважні причини, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Для цього упродовж 5 робочих днів до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, необхідно подати документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії можна прочитати на сайті УЦОЯО. Там же можна ознайомитися з правильними відповідями до тесту з географії.

Нагадаємо, у ЗНО-тестуванні з біології, яке відбулося 6 червня, взяли участь 76,06 тис. осіб.