Поворозник розкритикував будівельників за реконструкцію відділення для смертельно хворих дітей

Поворозник розкритикував будівельників за реконструкцію відділення для смертельно хворих дітей

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник перевірив, як триває реконструкція приміщень Центру паліативної допомоги дітям м. Києва і залишився вкрай незадоволеним тим, що побачив.

Одразу після візиту до медзакладу він написав емоційний пост у Facebook, у якому жорстко розкритикував перебіг робіт. 

– Розчаруванню немає меж. Маючи все: кошти, аванс, вчасно проведені тендери та готовий проект, і замовник, і виконавці робіт поводять себе, м’яко кажучи, безвідповідально. Темпи робіт просто неприпустимі – за три місяці майже нічого не зроблено, – обурився Микола Поворозник. 

Він повідомив, що досить емоційно і серйозно поспілкувався з представниками Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА в частині виконання їхніх обов’язків.

– Байдужість будівельників вражає! На відділення паліативної допомоги чекають сотні смертельно хворих дітей та їхні родини. Саме тут вони зможуть отримати кваліфіковану допомогу: дітки знеболення та належний догляд, батьки – психологічну допомогу фахівців, – зазначив Микола Поворозник.

Водночас перший заступник голови КМДА наголосив, що звик доводити всі справи до логічного завершення.

Восени відділення буде готове прийняти перших пацієнтів! – пообіцяв Микола Поворозник.

Центр паліативної допомоги дітям діє на базі Київської міської шкірно-венерологічної лікарні на Богатирській, 32 в Оболонському районі.