Автопробіг електрокарів: Києвом проїхала колона заради чистого повітря для дітей

Автопробіг електрокарів: Києвом проїхала колона заради чистого повітря для дітей

11 електромобілів ДТЕК Київські електромережі проїхали вулицями і проспектами столиці. За інформацією прес-служби компанії, енергетики продемонстрували прихильність «зеленим технологіям», приєднавшись до благодійного автопробігу «Подаруй чисте повітря своїм дітям!».

У День захисту дітей електромобілі з автопарку ДТЕК Київські електромережі в складі колони з 38 авто проїхали центральними автомагістралями столиці. Мета автопробігу − боротьба з забрудненням повітря і популяризація використання екологічно чистого виду транспорту. Захід проходив у рамках виставки EcoDrive TECH 2019 і був організований спільно з компанією «Еко Драйв» і БФ «Таблеточки». 

Автопробіг також підтримав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він наголосив, що розвиток сучасного міста неможливий без екологічного транспорту. За його словами, Україна має великий потенціал розвитку у цьому напрямку. Міністр закликав водіїв пересідати на електрокари. 

Вже півроку фахівці ДТЕК Київські електромережі виїжджають на виклики абонентів саме на таких екологічно чистих авто. Компанія однією з перших в Україні почала використовувати «зелений» транспорт у повсякденній роботі.

Використання 11 електрокарів за рік зменшує викиди СО2 в повітря столиці мінімум на 230 тонн.