Новий метод: у Києві почали знищувати амброзію

Новий метод: у Києві почали знищувати амброзію

У Києві розпочинається кампанія боротьби проти амброзії. Цей зелений бур’ян є агресивним алергеном. Про те як його долають, розповіли у КП УЗН Дніпровського району.

У парках, скверах та бульварах розпочинає проростати рослина-алерген амброзія. Минулого року зеленбудівці Дніпровського району першими в Києві застосували новий екологічний метод боротьби проти даної рослини – це технологія обприскування препаратом «Стоп Амброзія», виготовленим на основі природного мінералу Бішофіт, котрий при потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та викликає її в’янення. Дніпровчани-зеленбудівці повідомляють, що препарат минулого року показав неймовірні результати.

– Тому вже цьогоріч ми впроваджуємо цю технологію як один із основних методів боротьби проти амброзії, – пишуть зеленбудівці. – Сьогодні працівники КП обробили проти рослини-алергену сквер по вул. Стальського. Нагадуємо, що такий препарат має ряд переваг, серед основних : безпечне використання в населених пунктах, безпечний для людей та тварин. Цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з вириванням її з коренем. Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Але слід пам’ятати, що насіння амброзії зберігається у грунті протягом 40 років, тому це не означає, що наступного року амброзії на цьому місці вже не буде. Тому протягом 3 – 4 років слід буде проводити повторну таку ж обробку. Але це зменшить її кількість та алергенність, та не дасть змогу їй зацвісти. Даний препарат «Стоп Амброзія», котрий виробляє ТОВ «Бішофіт МД», пройшов ряд висновків державних санітарно-епідеміологічних експертиз та досліджень, висновок яких порадує кожного киянина.