«Пробіг під каштанами»: у Києві вперше бігтимуть із собаками

«Пробіг під каштанами»: у Києві вперше бігтимуть із собаками

До 22 травня триває реєстрація на 27-й «Пробіг під каштанами». Він відбудеться 26 травня на День Києва. Старт – на Майдані Незалежності.


У рамках Пробігу відбудеться сім стартів. Окрім традиційних пробігів у ходунках, дитячих, спортивного, благодійного та мужнього, цьогоріч влаштують пробіг із собакою та наосліп.

ПРОБІГ У ХОДУНКАХ
Старт: 09:00.
Учасники: малюки у віці від 9 до 14 місяців, які роблять перші кроки.
Дистанція: 10 метрів – від одного краю подіуму до іншого.

ДИТЯЧИЙ ПРОБІГ
Старт #1: 09:30 – пробіг з дитячими колясками.
Учасники: дітки віком до 2 років у колясках, керує процесом мама або тато.
Дистанція: 100 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50 метрів і рух у напрямку Майдану на фініш.
Старт #2: 09:35.
Учасники: дітки віком до 4 років з одним дорослим.
Дистанція: 50 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – фініш біля позначки 50 метрів.
Старт #3: 09:40.
Учасники: дітки віком до 8 років з одним дорослим.
Дистанція: 100 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50 метрів і рух у напрямку Майдану на фініш.
Старт #4: 09:45.
Учасники: дітки віком від 9 до 15 років.
Дистанція: 1 200 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – розворот біля ЦУМу на позначці 600 метрів і рух у напрямку Майдану на фініш.

СПОРТИВНИЙ ПРОБІГ 
Старт:
10:00.
Учасники: професійні спортсмени та учасники зі спеціальною спортивною підготовкою.
Старт і фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція орієнтовна: 5 км – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В. Васильківська – розворот на вул. Ділова та рух у зворотному напрямку – вул. В. Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

ПРОБІГ МУЖНІХ
Старт:
10:10.
Учасники: люди з фізичними обмеженнями, які долають дистанцію у візках чи за допомогою милиць, палиць, ціпків.
Дистанція: 250 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – фініш біля вул. Прорізна.

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОБІГ
Старт:
11:00.
Учасники: люди без спеціальної спортивної підготовки, а також команди-учасниці.
Старт і фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція орієнтовна: 5 км – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В. Васильківська – розворот на вул. Ділова та рух у зворотному напрямку – вул. В. Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

«ПРОБІГ ІЗ СОБАКОЮ»

Старт:
10:40.
Учасники: 1 учасник + 1 собака.
Дистанція орієнтовна: 600 метрів – Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – фініш біля ЦУМу.
Переможці: всі учасники старту, які своїм прикладом надихають і мотивують підтримувати благодійні ініціативи та вести активний спосіб життя разом зі своїми чотирилапими улюбленцями.

«ПРОБІГ НАОСЛІП»

Старт:
10:20.
Учасники: 2 особи (з однаковими номерками/дублікатами).
Дистанція: 50 метрів.
Маршрут: Майдан Незалежності (арка старту) – вул. Хрещатик – фініш біля стійки у 50 метрів.
Алгоритм: забіг наосліп проходить у парах – один учасник одягає пов’язку на очі, а інший бере його за руку і допомагає подолати (пройти чи пробігти) дистанцію.
Переможці: всі учасники старту, які знайшли у собі сили наважитися приміряти життя людей з певними вадами та зрозуміти їхні складнощі. Своїм прикладом ви надихаєте і мотивуєте підтримувати благодійні ініціативи та вести активний спосіб життя.

Благодійний внесок складає 200 гривень (для «Спортивного Пробігу» – 300 грн, у вартість входить оренда чіпу). На кошти, зібрані під час 25, 26 та 27 Пробігу, закуплено обладнання для Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України – Електрофізіологічну Кардіонавігаційну Систему EnSite™. Вартість Системи становить 6,2 млн гривень. Постачальнику перераховано 4,5 млн гривень, з яких 3,5 млн зібрано на «Пробігу під каштанами» за два роки та 1 млн гривень – кошти Міжнародного благодійного фонду Дитяче серце. Тобто не вистачає ще 1,7 млн гривень, на які Фонду надали відстрочку до кінця 2019 року.

Стартовий набір містить: номерок учасника, сувенірний браслетик, інформаційну листівку, пропозиції від партнерів, вода та/або сік в день Пробігу. За умови онлайн-реєстрації можна обрати сувенір: медаль та футболку, кількість яких обмежена.