Чистий квітень: у Деснянському районі прибрали 17 сміттєзвалищ

Чистий квітень: у Деснянському районі прибрали 17 сміттєзвалищ

У Деснянському районі протягом квітня ліквідовано сімнадцять стихійних сміттєзвалищ. Про це повідомили на сайті Дніпровської РДА.

Це території по вул. Погребський шлях (навпроти та зі сторони «Опікового центру»), вул. Милославська, 2 (територія лугу); перетин вул. Закревського-Милославської; вул. Пухівській (вздовж проїжджої частини від ГБК «Воєнавто» до меж міста), вул. Пухівській (за ГБК «Воєнавто»), вул. Пухівській (вздовж дороги до «кладовища для тварин»), вул. Пухівська, 1-Б (біля ТЕЦ-6), вул. Крайній (між озером Алмазне та територією Лісового кладовища); вул. Деснянській у с. Троєщина (приватні земельні ділянки без наявної житлової забудови), вул. Горького, 50 у с. Троєщина; вул. Електротехнічній, 2-2-Б (біля ринку «Троєщина»), вул. Хмельницького (між вул. Крайньою та Електротехнічною); вул. Меліоративній (біля Банкнотно-монетного двору Національного банку України); вул. Путивльській у с. Биківня; перетин вул. Ушицького-Бобринецької, вул. Попудренка (за ТЦ «Novus»), Лісопаркове господарство, приватні земельні ділянки (координати – 50.515718, 30.740673).

Наразі на цих місцях встановлені попереджувальні таблички та бетонні блоки з попереджувальними надписами про відповідальне ставлення до навколишнього середовища й відповідальність за несанкціоноване викидання сміття.