Дорожники проти негоди: у столиці ліквідовують наслідки залпового дощу

Дорожники проти негоди: у столиці ліквідовують наслідки залпового дощу

Вечір п’ятниці у Києві приніс зливу. Поки мешканці столиці у соціальних мережах постили вражаючі фотографії блискавок, дорожники відкачували воду.

-У зв'язку із грозою i залповим ливнем гідротехнічні служби шляхово-експлуатаційних підприємств Комунальна корпорація "Київавтодор"працюють у посиленому режимі. На проблемних ділянках доріг оперативно тривають роботи із ліквідації підтоплень. Працюють насосні станції, гідромонітори та інша спецтехніка, - зазначають у КК «Київавтодор»

Станом на 20:20 відновлено рух трамваїв на вул. Славгородськiй – годиною раніше там було своєрідне стихійне лихо через величезні калюжі.

За прогнозом синоптиків, дощі очікуються у столиці також уночі i завтра вдень, тому гідротехнічні служби і далі працюватимуть у цілодобовому посиленому режимі.

-У разі виявлення місць підтоплень або інших питань щодо стану вулично-дорожньої мережі кияни можуть звертатися до цілодобової диспетчерської служби комунальної корпорації «Київавтодор» за тел.: 284-74-19, - зазначили в прес-службі КМДА.