До 9 травня приготувалися: місто пильнуватиме кілька тисяч правоохоронців

До 9 травня приготувалися: місто пильнуватиме кілька тисяч правоохоронців

За кілька днів в Україні відзначатимуть два державних свята: 8 травня – День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На ці дати у столиці заплановано кілька багатотисячних акцій. Крім офіційних державних заходів, у Києві 9 травня пройде хода так званого «Безсмертного полку» від станції метро «Арсенальна» до парку Слави.

– Наразі анонсовано, що у марші візьмуть участь понад п’ять тисяч осіб… Минулоріч правопорядок під час проведення вказаної акції забезпечували близько двох тисяч поліцейських, тож цього року також орієнтуємося на таку ж кількість залученого особового складу, повідомив під час спілкування із журналістами начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

За його словами, поліції допомагатимуть і представники громадського формування «Муніципальна варта». Андрій Крищенко нагадав, що під час акцій заборонено використовувати комуністичну та нацистську символіку, а також георгіївські стрічки.

– Поліція на всі випадки порушення закону реагуватиме одразу і відповідно до чинного законодавства. Минулого року деякі громадяни свідомо провокували суспільство та правоохоронців, створюючи конфліктні ситуації. Сподіваюся, цьогоріч таких випадків не буде, – підкреслив Андрій Крищенко.

Начальник поліції Києва запевнив, що правоохоронці зроблять все, аби акції вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни українців пройшли спокійно та без ексцесів.

Титульне фото: depo.ua