На День Києва планують витратити рекордну суму з бюджету

На День Києва планують витратити рекордну суму з бюджету

На святкування Дня Києва, який у 2019 році припадає на 25 – 26 травня, з міського бюджету планують витратити рекордні 11,3 млн гривень. Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат на своїй сторінці у Facebook.

– Ніколи раніше програма Дня народження міста не була настільки насиченою… Кошторис минулорічного Дня народження столиці становив 2,5 млн грн. Найбюджетніше свято припало на 2014 рік – тоді з міської скарбниці витратили скромні 266 290 грн, – написав депутат Київради.

Згідно з відповіддю Департаменту культури КМДА на звернення Олександра Пабата щодо фінансування заходів, присвячених Дню Києва, більшість коштів, а саме 5 млн грн, витратять на проведення Міжнародного фестивалю «Київський тиждень мистецтва». Захід планують провести з 20 по 26 травня.

Ще одну кругленьку суму з бюджету – 2 млн грн – витратять на проведення концерту 26 травня. Він відбудеться на Контрактовій площі за участю французького композитора, лідера гурту «Space» Дід’є Маруані та оркестру Київського національного академічного театру оперети.