Бориспільський експрес «привіз» рекорд

Бориспільський експрес «привіз» рекорд

22 квітня Kyiv Boryspil Express встановив рекорд. За день перевезли 2504 пасажирів. В середньому, за добу експрес перевозить близько 2000 пасажирів. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Станом на 23 квітня Kyiv Boryspil Express зробив 7788 рейсів, а його обрали майже 270 тисяч пасажирів, причому популярність поїзда постійно зростає. Якщо в попередні місяці поїзд перевозив у середньому по 50 тис. пасажирів, то упродовж останнього місяця ним скористалися 70 тис. пасажирів.

Як показує статистика, найчастіше пасажири обирають Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу.

Наразі між Києвом та аеропортом «Бориспіль» працює 5 дизель-поїздів виробництва польської компанії PESА. Крім того, Укрзалізниця завершує модернізацію шостого, який незабаром вийде на маршрут. Також до кінця року планується придбання дизель-поїзда вітчизняного виробництва, який також буде задіяний у цьому сполученні.

Нагадаємо, експрес між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця запустила 30 листопада 2018 року.

Він функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати у касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.