У Києві частково перекрили два мости через Дніпро

У Києві частково перекрили два мости через Дніпро

На двох із п’яти мостів через Дніпро частково обмежено рух у зв’язку з ремонтними роботами.

За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, на Південному мосту, де минулого тижня трапилася аварія та уже здійснили аварійний ремонт, і відновили рух у напрямку з центру, зараз капітально ремонтують деформаційні шви. Такі ж роботи проводять на мосту Метро.

- На мосту Патона завершено перший етап протиаварійних робіт (ремонт деформаційних швів та їх елементів), а також готують матеріали для комплексного обстеження перед проектними роботами з реконструкції об’єкту, — коментує заступник голови КМДА.

Дмитро Давтян зазначає, що з технологічної точки зору зручніше було б закрити мости, які ремонтуються, однак це неможливо.

- Для того, щоб на мосту виконати все, що там необхідно, його треба закрити щонайменше на рік. Тож ми перекриваємо їх частково та виконуємо роботи на перекритих ділянках, — наголошує посадовець.

Нагадаємо, на Південному мосту зараз здійснюється капремонт деформаційних швів. Міст Метро через Дніпро – також у процесі капремонту, на мосту через Русанівську протоку здійснюють підсилення конструкцій, монтаж тротуарів та підсилення прогонових споруд. Також цьогоріч планується капремонт Борщагівського шляхопроводу, проводиться реконструкція Шулявського шляхопроводу та будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.