До 33-річчя Чорнобильської трагедії влаштують мітинги та виставки

До 33-річчя Чорнобильської трагедії влаштують мітинги та виставки

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки. Про це йдеться на сайті КМДА.

Із 22 до 26 квітня для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС проведуть Тиждень здоров’я (огляд спеціалістів, діагностичні та лабораторні дослідження).

23 квітня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового (вул. Микільсько-Слобідська, 5) проведуть концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати».

24 квітня у Київському міському Палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11) відбудеться міський захід «Реквієм Чорнобилю» з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи за участю керівництва міста і представників громадських організацій чорнобильців Києва.

25 - 26 квітня проводитимуть уроки, години пам’яті, виховні години. Також 22 - 26 квітня для учнів організують перегляди кіноматеріалів, фотовиставок.

26 квітня покладатимуть квіти до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві;

•  Проведуть поминальний молебень за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.

•  Також проведуть урочисту церемонію покладання квітів до пам’ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві (просп. Миру, 16).

•  Мітинг-реквієм «І мертвим, і живим, і ненародженим…» на території Меморіального комплексу «Пам’ятник Жертвам Чорнобильської трагедії» (перетин проспекту Перемоги і вулиці Чорнобильської).

Під час проведення масових заходів буде забезпечено чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та правопорядок.