У день голосування поліція зафіксувала у Києві 157 порушень

У день голосування поліція зафіксувала у Києві 157 порушень

Столична поліція зареєструвала 157 звернень про порушення виборчого законодавства. Складено чотири адміністративних протоколи та розпочато одне кримінальне провадження. Загалом грубих порушень виборчого законодавства та громадського порядку у ході другого туру президентських виборів не зафіксовано.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко. За його словами, найбільша кількість порушень пов'язана із незаконною агітацією та фотографуванням бюлетенів. Всі звернення зареєстровані та будуть розглянуті.

- Наразі складено чотири протоколи про адміністративні правопорушення. Крім того, слідчим відділом Солом'янського управління поліції розпочато кримінальне провадження щодо незаконного використання виборчого бюлетеня. До правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що невідома особа отримала його бюлетень та розписалась на виборчій дільниці від його імені. За викликом виїжджала слідчо-оперативна група. Загалом можемо констатувати, що день голосування у Києві пройшов спокійно, — зазначив Андрій Крищенко.

Раніше «Вечірній Київ» повідомляв за кого мешканці столиці проголосували на виборах Президента.