Без провокацій: у МВС обіцяють перевірити всіх на «Олімпійському»

Без провокацій: у МВС обіцяють перевірити всіх на «Олімпійському»

Журналіст Дмитро Гордон порадив кандидату в президенти Володимиру Зеленському відмовитися від дебатів із діючим главою держави Петром Порошенко на НСК «Олімпійський», які планується провести 19 квітня. Про це він сказав у ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Дмитро Гордон заявив, що під час дебатів може статися теракт. Зокрема, журналіст не виключає можливий підрив однієї із сцен.   

У свою чергу радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк закликав киян не панікувати.  

-Ніхто нічого на НСК не підірве. Безумовно, при такій кількості людей і форматі подіі, ризики і загрози, звичайно, існують. Це факт, це аксіома. Але всі підрозділи МВС цілковито готові до виконання поставлених задач по забезпеченню правопорядку під час проведення заходу, - написав Зорян Шкіряк у Facebook.

За його словами, у правоохоронців достатньо сил та засобів, щоб оперативно відреагувати на всі виклики та не допустити провокативних дій.

У МВС попередили громадян, які збираються відвідати дебати кандидатів у президенти на головній футбольній арені країни про дотримання правил поведінки і неприпустимість мати при собі заборонені предмети.

-Щоб потім не обурювалися - будемо вилучати, - заявив Зорян Шкіряк.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», дебати на НСК «Олімпійський» обмежать рух транспорту.