Дебати на Олімпійському: як працюватимуть комунальні служби Києва

Дебати на Олімпійському: як працюватимуть комунальні служби Києва

19 квітня під час проведення дебатів кандидатів у президенти на НКС “Олімпійський” усі міські комунальні служби будуть працювати у звичному режимі - так само, як і під час проведення інших культурно-масових заходів на стадіоні.

Про це 18 квітня 2019 року під час розширеного засідання Колегії КМДА, присвяченого підготовці до Великодніх свят та поминальних днів у столиці, наголосив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

- Крім Великодніх свят, також звертаємо увагу усіх служб на роботу 19 числа. На НКС “Олімпійський” будуть проводитися дебати, тож ми маємо забезпечити їх проведення так само, як це відбувається під час інших масових заходів на стадіоні, - сказав він.

- Через це можливе закриття на вхід та вихід найближчих станцій метро, - підкреслив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко проведуть дебати 19 квітня перед другим туром виборів, який відбудеться 21 квітня 2019 року.

За інформацією ЗМІ, згідно з угодою між командами Зеленського і Порошенка, а також керівництвом НСК “Олімпійський”, стадіон орендований на 15 годин - з 9:00 до 00:00.