В столичному кінотеатрі "Ліра" облаштували лаунж-зону

В столичному кінотеатрі "Ліра" облаштували лаунж-зону

Завдяки команді Мережа кінотеатрів КП "Київкінофільм", у приміщенні  кінотеатру українського фільму "Ліра" оновлена затишна лаунж-зона.Кінотеатр запрошує киян приходити на фільми, диспути, події, читання і діліться враженнями від виру культурних проектів у нашому улюбленому місті.

В "Лірі" організовують спеціальні кінопокази, демонструють українське та документальне кіно.
Зокрема, найближчим часом покажуть 
фільм Філіпа Фалардо "Моя інтернатура в Канаді" з нагоди Національного дня Кіно Канади (18 квітня), документальну картину "Миколаїв. Хроніки протесту" (20 квітня), відеоверсію імпровізаційної опери "Шпунс" (23 квітня).

Кінотеатр українського фільму “Ліра”, що входить до Мережі КП “Київкінофільм”, - це найстаріший кінотеатр столиці України. Його історія розпочалася в епоху німого кіно 1913 року, саме тоді на Великій Житомирській, 40 відкрився сінематограф “Ліра”. І всі ці понад 115 років кінотеатр не припиняв своєї діяльності.
26 лютого 2015 року відбулося відкриття Кінотеатру українського фільму “Ліра”. До промоції самого кінотеатру, української кінокласики та сучасного українського кіно долучилися провідні режисери, актори, критики.  За останні 2 роки “Ліра” пройшла і своєрідний технологічний апгрейд: відбулася заміна проекційного та звукового обладнання, покращилися умови самого приміщення. Та найголовніше, “Ліра” стала місцем зустрічі українського глядача зі світом українського фільму. 

Фото з Фейсбук-сторінки кінотеатру