Старий орендар кінотеатру «Київ» судиться з містом

Старий орендар кінотеатру «Київ» судиться з містом

Колектив кінотеатру “Київ” звернувся до суду аби визнати протиправними дії Департаменту комунальної власності КМДА, який відмовився надати йому переважне право на продовження оренди кінотеатру, та провів конкурс на залучення нового орендаря. Позивачі звернулися до Господарського суду міста Києва на початку квітня.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на текст заяви колективу кінотеатру.

- Департамент комунальної власності м. Києва усупереч законодавству порушив переважне право ТОВ “Культурний центр “Кінотеатр “Київ” на продовження договору оренди, більш того, у встановлений законодавством термін не повідомив орендаря про намір не продовжувати договір оренди, що тягне за собою автоматичну пролонгацію договору за законодавством, - говориться у повідомленні.

- У зв’язку з цим колектив кінотеатру “Київ” на початку квітня звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом про визнання дій Департаменту комунальної власності протиправними, - наголошують позивачі.

За їхніми словами, підготовче судове засідання призначено на 6 травня, про що було відомо керівництву Департаменту комунальної власності, однак попри це він провів конкурс на право оренди приміщення кінотеатру.

- “ТОВ “Культурний центр “Кінотеатр “Київ” заявляє, що буде відстоювати своє право на оренду кінотеатру у судовому порядку, лишаючись фестивальним центром столиці, - наголошує колектив.

Як розповідав “Вечірній Київ”, 15 квітня у КМДА відбувся конкурс на право оренди кінотеатру "Київ", який проходив у формі відкритого аукціону. Його переможцем стала компанія "Сінема-Центр", яка згодилася сплачувати до бюджету міста щомісячну орендну плату у сумі 2 млн 119 тис. 253 грн.

В аукціоні взяли участь чотири комерційні компанії (ТОВ “Планета Кіно”, ТОВ “Сінема-Центр”, ТОВ “Сантіні Ф’южн”, ПрАТ “Мультіплекс-Холдинг” ) та одна громадська організація - “Фонд “Молодість”.

Нагадаємо, згідно умов конкурсу, новий орендар має здійснювати прем’єрні покази фільмів українського виробництва та надавати значну увагу популяризації українського національного кінематографу, який має складати не менше 30% від загального репертуару.