Cтоличний стартап отримав від Європи мільйон євро на «розумні жалюзі»

Cтоличний стартап отримав від Європи мільйон євро на «розумні жалюзі»

Cтартап SolarGaps отримав від Європейської комісії безповоротний грант в 1 мільйон євро в межах програми Horizon 2020 SME Instrument Фаза 2. Про це йдеться в Євроінтеграційному дайджесті. Компанія отримала фінансування на виробництво перших у світі “розумних жалюзі” із сонячними панелями. SolarGaps потрапив до 5% європейських інноваційних стартапів, яким вдалося отримати грант грант SME Instrument Фаза 2.

SolarGaps винайшла “розумні жалюзі”, що генерують сонячну енергію з поверхні вікон. Таким чином вони економлять значну частину витрат на послуги ЖКГ та зменшують викиди CO2. Один квадратний метр SolarGaps може зарядити 3 ноутбуки або 30 світлодіодних лампочок. SolarGaps отримали сертифікацію в ЄС і завершили розробку B2C продукта. Вже за місяць їхні дилери почнуть продажі на ринках ЄС.

Команда SolarGaps брала участь в IoT Hub Акселераторі в Україні та двох найбільших програмах акселерації стартапів в США HAX Growth та Singularity University. Згідно з інформацією на сайті компанії, їх український офіс знаходиться в UNIT.City, за адресою вул. Дорогожицька, 3.