Медаль для «Києва»: у столиці буде своя пам’ятна нагорода

Медаль для «Києва»: у столиці буде своя пам’ятна нагорода

Київрада прийняла рішення про запровадження пам'ятної медалі з нагоди 5-ї річниці створення 12-го батальйону територіальної оборони «Київ». Всього планується виготовити 750 нагород. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Пам’ятні відзнаки отримають бійці 12-го батальйону та волонтери, які надавали допомогу при виконанні бойових завдань. Фінансування для виготовлення медалей передбачено в рамках міської цільової програми «Нагороди», - йдеться у повідомленні.  

Нагадаємо, що 12-й батальйон територіальної оборони «Київ» був сформований у травні 2014 року. Він одним із перших відправився на передову захищати територіальну цілісність України від російської агресії.

Бійці батальйону брали участь у боях за Сіверськ та Жовтневий район Луганська. Перебували на блокпостах та патрулювали територію в складі мобільних груп на Луганщині. Під охороною підрозділу перебував стратегічно важливий міст через річку Сіверський Донець. Батальйон протягом 2014-2018 років втратив 19 бійців офіцерського, сержантського та рядового складу.