Відкритий конкурс на оренду кінотеатру «Київ» відбудеться 15 квітня

Відкритий конкурс на оренду кінотеатру «Київ» відбудеться 15 квітня

У понеділок, 15 квітня, о 14:00 у Київській міській державній адміністрації відбудеться відкритий конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ», що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Конкурс оголосили 22 березня 2019 року. Передбачено, що строк оренди складатиме 10 років, а стартовий розмір орендної плати – 569 253 грн на місяць (без ПДВ).

Важливо, що міська влада спільно з громадськістю прописала умови конкурсу так, аби за кінотеатром «Київ» надалі було збережено його фестивальне та артхаусне спрямування.

У КМДА нагадують, що новий орендар має забезпечити виконання кінотеатром певних вимог, а саме: кінотеатр має надавати значну увагу популяризації українського національного кінематографа, який має становити не менше 30% загального репертуару, та здійснювати прем’єрні покази фільмів українського виробництва, також - має продовжити свою роботу у форматі фестивального центру столиці, співпрацюючи з найбільшими міжнародними кінофестивалями, у тому числі КМКФ «Молодість», DocuDays, КРОК, Одеський міжнародний кінофестиваль та іншими.

Окрім того, наголошують у КМДА, орендарю кінотеатру потрібно буде забезпечити вільний доступ до кінотеатру глядачів з інвалідністю та маломобільних категорій населення, облаштувавши для цього пандуси на сходах та спеціальні вбиральні.

При цьому зазначається, що особлива увага має бути приділена освітнім та дитячим програмам, зокрема, частина заходів має носити благодійний характер, адресований незахищеним верствам населення та дітям із багатодітних, малозабезпечених родин тощо.