На Троєщині створюють новий пляж і зону відпочинку

На Троєщині створюють новий пляж і зону відпочинку

Вже скоро на Троєщині з’явиться оновлений пляж і зона відпочинку та спорту. Про це розповіли на сторінках Фейсбук депутат Київради Ганна Старостенко та активіст Богдан Ганноха.

-Незабаром мешканці Троєщини отримають ще одну велику оновлену зону спортивного і сімейного відпочинку, -розповіла Ганна Старостенко. - Зараз ведуться роботи з реконструкції пляжу «Троєщина». Планується, що вже цього літа деснянці матимуть облаштовану сучасну пляжну зону з питними фонтанчиками, вбиральнями, спортивними тренажерами, волейбольним та футбольним майданчиками. Всіх, хто вболіває за збереження нашого ландшафту, хочу заспокоїти – конструкції відпочинкової зони будуть модульними, капітального будівництва проектом не передбачено. І ще одна не менш важлива деталь – доступ відпочиваючих буде безкоштовним і безбар’єрним.

Площа благоустрою зони відпочинку «Троєщина» – 3,1 га, площа розчистки акваторії  Десенки – 1,7 га.

Замовник робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

-Проектом передбачено два волейбольних майданчики.  Вимагаємо більше спорту!, - пише Богдан Ганноха. - Відпочинок повинен бути активним і здоровим. Нам треба ще майданчик для пляжного футболу, а краще два. Наразі розпочато підготовчі роботи з проведення капітального ремонту елементів благоустрою зони відпочинку «Троєщина». За планом буде розчищено акваторію, облаштовано навіси, зелену зону, встановлено душові та кабіни для переодягання, працюватимуть медичний та охоронний пости.