Кавомашини попросять з центру

Кавомашини попросять з центру

З центру міста зникнуть незаконні ковомашини. про це подбають самі підприємці за підтримки міської влади. Про це йшлося під час робочої наради представників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва з представниками «Асоціації мобільних кав’ярень».

- Побажання  міської влади очистити центр від засилля кавомашин нам також здається логічним, адже всі ми не лише працюємо, але й живемо у столиці, – підкреслив керівник Асоціації Олексій Бусаєв.

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко наголосив, що одне з основних завдань, яке ставить перед собою мерія – конструктивний діалог із бізнесом.

- Коли ми шукали варіант, який би влаштовував обидві сторони, продаж точок розміщення об’єктів пересувної здавався оптимальним. Однак зараз стає зрозуміло, що торги – це лише початок. Надалі ми будемо тісно співпрацювати, щоб разом наводити лад у місті і бути корисними одне одному, – сказав Максим Кузьменко.

Насамперед  підприємці спільно з інспекторами департаменту подбають щоб численні "мафомашини" зникли від ключових об’єктів столиці – Золотих воріт, Майдану, Олімпійської.

- Це об’єкти, які найбільш цікаві туристам, і саме вони, а не хаотичні намети і кавомашини, мають залишатися на фото, – підкреслив Максим Кузьменко.

Крім того, влада і підприємці спільно напрацюють точки для додаткового розміщення засобів пересувної торгівлі, що будуть реалізовані під час додаткових торгів. Про дату цих торгів киян повідомлять додатково.