Вночі протестувальники перекрили рух на Солом’янці

Вночі протестувальники перекрили рух на Солом’янці

Сьогодні вночі близько 30 мешканців житлових будинків на вулиці Андрія Головка, 4 і 6, перекрили рух автотранспорту через відключення квартир від газопостачання. Про це повідомили на сайті Солом’янської РДА.

- Коли о 19:00 працівники “Київгазу”, піля ремонтних робіт, поїхали додому, відключивши газопостачання і не попередивши мешканців, це, звісно, викликало обурення у жителів, - заявив районний голова Ігор Довбань.

Зазначається, що об 11:00 ПАТ «Київгаз» під час проведення ремонтних робіт тимчасово припинили газопостачання в будинках. А після завершення ремонту, о 15:00, без будь-яких попереджень, організували поквартирний обхід з перевіркою газових приладів. В результаті перевірки, в деяких квартирах спеціалісти виявили газові колонки без відповідного акту на експлуатацію. У зв’язку з цим газовики прийняли рішення не відновлювати газопостачання до того часу, поки не буде перевірено усі квартири.

За словами голови району, самостійно домовитись з "Київгазом" не вийшло, тож вони звернулись за допомогою до мера.

- Лише після втручання мера Віталія Кличка відповідні авто і фахівці були направлені до будинків для роз’яснення ситуації, що сталась, - заявив пан Довбань.

Станом на 13:00 3 квітня продовжується обхід працівниками “Київгазу” квартир в зазначених будинках на вул. Головка. Газопостачання планується відновити після 100% перевірки приладів й відключення тих газових обладнань у помешканнях, які встановлені з порушеннями.