На Троєщині обіцяють демонтувати гральні «пухлини»

На Троєщині обіцяють демонтувати гральні «пухлини»

У Деснянському районі продовжується реконструкція Вигурівського бульвару. Про це повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко, яка разом із колегами проінспектувала стан виконання робіт на троєщинській вулиці.

-Вже розпочався ремонт теплотрас, складено дефектні акти, наразі обговорюємо, яким саме має бути променад: намагаємося врахувати думку всіх мешканців - і матусь з колясками, і людей похилого віку, - написала вона на своїй сторінці у Facebook.  

За її словами, оновлений простір має бути комфортним і доступним для всіх.

-Болюча тема - неконтрольована стихійна торгівля, поширення в МАФах гральних салонів типу «лото» та «лотерея», незаконні будівництва. Будемо прибирати ці «пухлини» з нашого району, - пообіцяла Ганна Старостенко.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у столиці з кожним днем зростає кількість гральних закладів.

За словами народного депутата Борислава Берези, зокрема Троєщина посиленими темпами  перетворюється на «мікро Лас-Вегас».

-Зносять продуктові ринки, а замість них будують величезні ігорні павільйоні… Якщо столична влада не почне прибирати ці розсадники криміналу і горя для багатьох сімей, то люди знесуть їх самі. А коли такий бунт почнеться, то погасити його буде складно. Знесуть все, що попадеться під руку, - вважає Борислав Береза.